İşlerine ve ekibine değer veren işletmeler
Görevlendir kullanıyor

SMMM ve YMM Büro Uygulamaları

Ofisinizde süreli işleriniz sebebiyle çok mu sıkıştınız, yoksa bazı kullanıcılar üzerindeki yoğun işler sebebiyle bir darboğaz mı yaşanıyor?

Görevlendir ile yapacağınız bir defaya mahsus planlamalar, siz çalışma yapınızı değiştirmedikçe kendini dönemsel olarak tekrar ederek devam eder. Bu sayede siz verimli çalışmalara odaklanmış olursunuz.
Detaylı Bilgi
Görevlendir ile tanışmadan önce takip etmem gereken işlerim için uzun bir zaman harcıyordum. Geciken işlerimizin olmaması için ajandamıza sürekli not alıyor, telefonda konuştuklarımızı yazıyorduk. Personel görev dağılımı ise bazen koskoca bir günümü alıyordu ve sırf bu yüzden çalışma imkanım olmuyordu.
Fırat Kars
SMMM Ziya Özpolat / Müdür
Geciken işler kanuni süresinde bitmek zorunda olduğu için son gün tekrar kontrol edilip hatalar tespit edilmekteydi. Görev dağılımı personelin tecrübesi ve iş yüküne göre dağıtılıyordu bu yüzden adaletli bir görev dağılımı yapıldığından emin değildik. Bunda en büyük avantaj eşit bir şekilde iş dağıtımı yapmamız oldu.
Ayhan Baynal
SMMM ve Bağımsız Denetçi

Yazılım Geliştirme ve Freelancing (Serbest Çalışma)

Görevlendir, bir projenin hayata geçirilmesi ve devamındaki yönetim faaliyetlerinizde ekibiniz veya dış kaynaklarınız ile kolaylıkla kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Başarılı planlar yapmanızı sağlayan yapısı ile sizler de ofislere bağlı kalmadan iş ve personelinizi takip edin.
Detaylı Bilgi
Yazılım ve satış ekibimiz ile uzun zamandır kendimize uygun iş takip yazılımı arayışındaydık ve yakın zamanda Görevlendir ile tanıştık. Her türlü kolaylığı düşünen Derin Data ekibine çok teşekkür ederiz.
Levent Kırkyaşaroğlu
Genel Müdür, Verim Ticari
Bizim için en önemli konu olan planlama işini Görevlendir ile çözdük. İşimiz gereği sürekli bilgisayar başındayız ve bir konuya odaklandığımızda diğer herşeyi unatabiliyoruz. Görevlendir gerekli hatırlatmaları yapıp bize bilgi veriyor.
Gültekin Samuk
Developer, Dekatek İnternet Hiz. Ltd. Şti.

Tasarım Ajansları ve Organizasyon Firmaları

Yeni projenizin işlerini tek tıkla personelize otomatik olarak atayan Görevlendir, kendi iş standartlarınızı oluşturmanıza da fayda sağlamaktadır.

Görev şablon yapımızla, tanımlayacağınız görev ve personel atamalarını kendi standartlarınıza göre basit ve hızlı bir şekilde atama yapmanız için hazırlandı.
Detaylı Bilgi
Freelance olarak bir kaç arkadaş birlikte proje geliştiriyoruz. Aynı ortamda olmamıza gerek kalmadan Görevlendir ile yapılacak işlerin belirlenmesi ve bir birbirimizi takip edebilmemiz çok kolay. En sevdiğim özelliği ise şablonlar.
Tuğrul Yıldırım
Tasarımcı, Freelance
İşlerimizin artmasıyla nasıl bir program kullanacağımızı bilmiyordum. Araştırırken Görevlendir'le tanıştım. Önce deneme sürümünde kullandık fakat bir çok işimizi çözdüğünü görünce yıllık planlarını kullanmaya başladık.
Emel Yüksel
Ürün Müdürü, YankeeCrea Tasarım

Proje Ofisleri ve Uzaktan Çalışma Uygulamaları

Birbirinden tefarruatlı devlet prosedürlerinin içinden çıkmak ve günlerinizi, haftalarınızı veya aylarınızı planlamak oldukça kolaylaşıyor.

Görevlendir ile gerçekleştireceğiniz planlı çalışmalar ile birlikte, işlerin çıktılarını ve versiyonlarını kolayca takip edebileceğiniz dosya yönetimi mevcuttur.
Detaylı Bilgi
HES, Rüzgar ve Güneş Enerjisi projelerinin hazırlık aşamasından proje teslim anına kadar bütün süreç ve evrak yönetimini Görevlendir ile yapabilir durumdayız. Online olması saha çalışmalarımızda büyük kolaylık.
Alper Datlar
Kurucu Ortak, Parametre Mühendislik
CT Medya olarak, devlet teşvikleri konusunda tecrübeli kadromuzla, ihracat yapan firmalara hizmet vermekteyiz. Haliyle takip edilmesi gereken birçok proje var ve Görevlendir bu konuda çok başarılı.
Talat Ceran
Genel Müdür, CT Medya
-->