SMMM ve YMM Büro İş Takibi

Türk vergi kanunlarının uygulamasında kurum ve kuruluşlara hizmet veren mali müşavirler veya yeminli mali müşavirlerin, aylık, 3 aylık veya yıllık takip
etmeleri gereken dönemsel hazırlıklar ve çalışma süreçleri hakkında.
SMMM YMM

Görevlendir.com İş Takip Programı, mükelleflerinin aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık resmi işlemlerinin yapılması için gece gündüz demeden çalışan, yeri geldiğinde mükelleflerinde sabahlayan emektar serbest muhasebeciler, yeminli mali müşavirler, bağımsız denetçiler ve bu ofislerde çalışan personellerin işlerini kolaylaştıracak bazı uygulamalar içermektedir.

Geleneksel Mükellef Takip İşlemleri Yerine Görevlendir.com

Nasıl artık mükellef defteri tutmak, eskisi gibi defterde değil de bilgisayar ortamlarında yapılıyorsa, gelin iş takibinizi de; yeni teknoloji, bulut bilişim destekli, mekan ve platform bağımsız bir şekilde bütün kullanıcılarınızın katılım sağlayacağı bir düzene getirelim.

Resmi yükümlülüklerdeki hatalarınız sizlere çok pahalıya mal olmadan, basit takip cetvellerinizi bir kenera bırakın ve Görevlendir.com'u kullanın.

Görev, Mükellef ve Personel Üçlüsü
Görev, Mükellef ve Personel Üçlüsü

Yaptığımız araştırmalara göre, hala bir çok muhasebe bürosu(SMMM) mükellef iş takip cetvellerini bir kağıt veya Excel tarzı listelerde tutmaya çalıyor. Bu cetvelin de bir sorumlusun var ve herkesten bilgi toplamaya çalışıyor.

Neden bu iş personel bağımsız, gelenin gideni aratmadığı, büronuz için bir kültür haline getirerek, bütün personellere dağıtmasın ki. Görevlendir.com size yardımcı olmak için geliştirildi.

Excel'de veya kâğıt üzerinde işleri takip etmeye çalışıyorduk, şüphelerimiz ve sorunlarımız hiç bitmiyordu. Görevlendir sayesinde artık işlerimiz rahat ve güvenli.

Ayhan Baynal, SMMM ve Bağımsız Denetçi

2. Görev, Mükellef ve Personel Üçlüsü

Görevlendir'i rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri olan Dönemsel Süreç, yapılacak bir görevin her mükellef için istenirse farklı personellere atanabilmesi yapısı sayesinde, her iş adımının sorunsuz bir şekilde takibini sağlamaktadır.

Görev, Mükellef ve Personel Üçlüsü
Görev, Mükellef ve Personel Üçlüsü

Öncelikli İşler

Bir iş bitmeden diğerine başlanmamasına, öncelikli iş veya bağlantılı iş denmektedir. Bir çok görev takip sistemi bunu sağlayabilmektedir fakat görev, mükellef ve personel dağılımında bunu yapabilen Görevlendir'den başka çözüm bulunmamaktadır.

Görevlendir'in bu benzersiz iş takip yönetemi ile mükelleflerin işleri personel bağımsız olarak takip edilebilmektedir. Örneğin; bir personel A mükellefin 1. görevini bitirdiğinde diğer personeliniz 2. görevi yapması sağlanabilmektedir.

Pratik Görev Tamamlama

En zor işlerden biri bir iş bittiğinde bunu rapor etmek veya bildirmek olduğu gerçeğini düşünerek, personeliniz en hızlı ve kolay şekilde görev ve adım bitirişlerini yapmasını sağladık.

Pratik Görev Tamamlama
Pratik Görev Tamamlama

Personel ve Mükellef Takip

Bir SMMMM bürosunda en çok sorulan sorulardan biri, şu mükellefin işleri ne durumda olmaktadır. Bunun için hazırladığımız mükellef bazlı takip edilebilecek bir ekranımız bulunmaktadır.

Aynı şekilde personelinizin de yaptığı ve yapacağı işleri takip etmeniz için pratik ekranlara sahibiz.

İş Kontrol Raporları

İşlerini sadece raporlardan takip eden yöneticiler için hazır ve gelişmiş raporlar hazırlandı ve bütün süreçler tek bakışta hakim olmanızı sağlıyor.

İş Kontrol Raporları
İş Kontrol Raporları

"İşini Kolaylaştır, Başarıya Odaklan"

Online Görev Yönetim Sistemini ücretsiz kullanmaya başlayın!