Süreç görevlerini önceliklendirme

Yapılacak her işin elbette bir sıralaması vardır.
Şeyda Daştan
12.06.2017

Yapılacak her işin elbette bir sıralaması vardır. Kimi insanlar bu konuyu pek önemsemeseler bile aslında oldukça dikkat edilmesi gereken bir husustur. İlk önce yapılması gereken işe daha sonra başlarsanız zincirin halkaları birbirine dolanır ya da öncesinde yapılması gereken bir işi atlayıp diğerine geçtiğiniz zaman artık kalan işleri yapmanıza pekte gerek yoktur aslında. Çünkü o işi ne yazık ki en baştan tekrar edeceksiniz.

Bu gibi karşılaşılan sorunlarla başa çıkmanın tek yolu doğru bir önceliklendirme yapmaktan geçiyor. Yapacağınız işlerinizi belirledikten sonra devreye Görevlendir giriyor.

Görevlendir ile yapılacak işlem çok basit bir şekilde işleyecektir. Görevler oluşturulduktan sonra belirlenen sıralamaya göre sürükle-bırak işlemi yapılarak süreç görevi önceliklendirme yapılır. En üstte yer alan görev ilk yapılması gereken görevdir. Ardından varsa diğer alt görevler işleme sunulmuştur.

Sadece bu işlemi yaparak zincirin halkalarını doğru yerlere yerleştirmiş olursunuz ya da aradan kaçan iş yüzünden tüm işi en baştan yapmanıza gerek kalmadan işinizi tam ve eksiksiz bir şekilde tamamlamış olursunuz.

Zamanında yapılmayan işler, size maddi ve manevi sıkıntılar açar.

"İşini Kolaylaştır, Başarıya Odaklan"

Online Görev Yönetim Sistemini ücretsiz kullanmaya başlayın!
-->