Görevlerim ve sürükle bırak

Yapılacak her işin elbette bir sıralaması vardır.
Şeyda Daştan
12.06.2017

İster dünyanın en çok bütçesine sahip kurum olun, isterseniz en çok zamanı ve imkanı olan bir birey. Bu sizin belirli bir zaman aralığında sonlandırmak zorunda olduğunuz iş veya proje olmadığını göstermez. Her şeyin bir sınırı olduğunu kabul etmek zorundasınız. Her şeyin bir sınırı olduğu gibi her işin de bir sıralaması vardır. Bu düzen aslında bir algoritmadır, yeni bir görev verilir daha sonra o görev üzerinde çalışmalar başlar ve biraz önce de belirttiğimiz gibi sınırlı bir zaman diliminde olan bu görev giderek sona yaklaşır.

Bu planlama ile yapılan görevler için, görevin ne zaman başladığını, ilerlemesinin ne durumda olduğunu, bitmeye ne kadar yaklaştığını ve son olarak tam tarihinde bitirilip onaylandığını takip edebilmek bizler için Görevlendir ile oldukça basit bir hal almış bulunmakta.

Görevin içine girmeden kolaylıkla sürükle bırak yöntemi ile durumları değiştirebilirsiniz.

Proje görevlerinin yer aldığı ekranda yeni görevler(başlanmamış kullanıcı görevleri), devam eden görevler(başladı ve sürüyor durumlarındaki görevler) ve tamamlanan görevler (onaylanmayı bekleyen görevler) yer alır. Kullanıcı kullanım detaylarını öğrendikten sonra görevlerinin arasında sürükle-bırak yöntemi ile geçişler sağlayabilir. Sonuç olarak her şey belirli bir zaman aralığında ve belirli bir düzene göre devam eder. Bu oluşan düzen ise artık iş yerinizde oldukça rahat bir zaman dilimi geçirmenizi sağlar.

"İşini Kolaylaştır, Başarıya Odaklan"

Online Görev Yönetim Sistemini ücretsiz kullanmaya başlayın!
-->