Proje Ofisleri ve Uzaktan Çalışma

Proje ve taahhüt işleri yapan birçok mühendislik ve mimarlık ofisleri yanısıra bu kişiler ile uzaktan çalışan dış kaynakları bir arada veya ayrı ayrı gerkçekleştirebilecekleri işlerin takibi

Aldığınız işleri zamanında ve tam teslim etmek, doğru kaynak ve doğru planlamadan geçmektedir. Bunu tek başına yapmak yeterli de değil, ekibiniz ile paylaşılması ve etkili bir yönetim sağlamak, özellikle yöneticilerin üzerinizdeki yükü azaltmak için gerekmektedir.

Kullanımı Kolay Görev Listesi

Projeye başlamdan bütün işler kafamızın içinde nerde, ne zaman, ne yapacağımız ile netleşmiş gibi gelir fakat işleri yapmaya başladığımızda işlerin sırası bozulur ve yapılacaklar bir bir atlanmaya başlanır ve geri dönüşlü çalışmalar projenin başarısını olumsuz etkiler.

Görev Listesi
Kullanımı Kolay Görev Listesi

Yeni işlerin kolayca girişini yapmak ve mevcut durumları ile ilgili tek bakışta bilgi sahip olabilmek kanban veya agile olarak tanımlanan görev listesi ekranlarımızda mevcuttur.

Daha önce elimizde olmayan birçok sebepten geç farkettiğimiz işler oluyordu, Görevlendir ile takip çok kolaylaştı.

Celal Dündar Selçuk, Boyut Mühendislik ve Taahhüt Ltd. Şti.

Görev Şablonu ile Vakit Kazanın

İş tanımı net olan bütün sektörlerde vakit kazanmak adına kullanılabilecek olan görev şablonu, know-how konusunda da kurumsal bir yaklaşım sağlamaktadır.

Bir örnek vermek gerekirse; YMM iş süreçlerinden KDV İade Raporu hazırlamak

Görev Şablonu
Görev Şablonu

Proje Görevlerim

(Figure caption example)

Suspendisse pulvinar, augue ac venenatis condimentum, sem libero volutpat nibh, nec pellentesque velit pede quis nunc. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Fusce id purus. Ut varius tincidunt libero. Phasellus dolor. Maecenas vestibulum mollis diam.

"İşini Kolaylaştır, Başarıya Odaklan"

Online Görev Yönetim Sistemini ücretsiz kullanmaya başlayın!