İş planlarınızı ve takımınızı organize edebilmeniz için
ihtiyaç duyacağınız herşey

Yönetici ve çalışanlar arasındaki koordinasyonu sağlar ve olası gecikmeleri önler!

Proje Yönetimi

Görevlendir web uygulaması, her kullanıcının kendi dahil olduğu proje ve süreçleri gördükleri ana sayfa ile başlar. Amacımız kullanıcıların proje ve süreçleri aktif olarak takip etmesini sağlamaktır.

Proje Yönetimi, işlerini belirli bir amaç ve hedefleri doğrultusunda planlayan işletme veya takımlar için hazırlanmıştır. Proje kapsamındaki görevlerin tanımlanıp, sorumlularının atanması ve bitirilme aşamalarını ile takibi kolay bir kullanım sağlamaktadır.

Dönemsel Süreç

Özellikle, mali müşavir (SMMM) ve yeminli mali müşavirlerin (YMM) ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan dönemsel süreç yönetimi; personel, mükellef ve görev üçlemesinin bağımsız olarak dağıtılması ve bunun her yeni dönemde otomatik tekrarlanması üzerine kurulmuştur.

Önceliklerine göre hiyerarşik olarak planladığnız görevlerinizi, istediğiniz personelinize atadığınız gibi bu görevde hangi mükellef ile ilgili görevi de tamamlamasını gerektiğini belirleyerek, çapraz kontrollerle süreçlerinizin kontrolünü kolaylaştırabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Agile Görev Listesi

Proje kapsamında tanımladığınız görevleri, bir bakışta durumunu görmek üzere tasarlanmış agile görev listesinde, çok hızlı görev girişleri yapabileceğiniz gibi bütün detayları ile pratik olarak yeni görev tanımlarınızı yapmanızı da sağlamaktadır.

Kendi görevlerinizi de ayrı bir sayfada ve aynı görünüm ile görmenizi sağlayan Görevlendir.com, bu sayfada görevin detayına gitmeden sürükle bırak yöntemi ile durumlarını değiştirebilir ve görevleriniz arasında sıralama yapmanıza imkan vermektedir.

Proje Takvimi

Her kullanıcının kendi takvimi olduğu gibi proje yönetimini kolaylaştırmak ve kullanıcı katılımı arttırmak için o projeye ait görevlerin takibini sağlayan bir proje takvim özelliğimiz bulunmaktadır.

Takvim üzerinde;

  • tarihi belirlenmiş görevler,
  • tarihi belirlenmiş yapılacaklar listesi,
  • kullanıcının kendi randevuları ve
  • görev, kullanıcı ve mükellef özelinde tarih belirleme (dönemsel süreçte bulunuyor)
özellikleri bulunmaktadır.

Gantt Chart (Zaman Çizelgesi)

Gantt çizelgesinin kullanım ihtiyacı, gerçekleşen uygulamanın hazırlanan program dahilinde, programın ilerisinde veya gerisinde olup olmadığı bilgisinin önemi ile doğmuştur.

Görevlendir.com üzerinde tanımladığınız her proje için bir gantt çizelgesi oluşur ve tanımlanmış bütün görevlerinizi bu çizelgedeki zaman çizgileri üzerinde görebilirsiniz.

Projenin tamamlanma süresini çok net görmenizi sağlayan gantt çizelgesi ile görevler gruplarını ve görevler arasında olması gereken önceliklerini de kolayca görebilirsiniz.

Kontrol Raporları

Dönemsel süreçlerin takibinin ve izlenmesinin ne kadar zor olduğunu ve genellikle resmi zorunluluk dahilinde olan işler olduğundan gecikme durumunda cezalarının olduğunu çok iyi biliyoruz.

Özellikle yöneticilerin kullanım alışkanlıklarına hizmet eden kontrol raporları, içinde çeşitli bakış açılarına göre hazır raporlar bulundurduğu gibi herkesin kendi raporunu da geliştirmesini sağlıyor.

-->